O nas

O NAS

 

Cześć!

Nazywamy się Patryk i Mateusz. Jesteśmy dobrymi kumplami, którzy  mieli już dość śmieciowego jedzenia, więc postanowiliśmy zmienić swoje nawyki i zgłębić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

Pełno dookoła nas przetworzonej żywności, o której nie wiemy nic. Nikt nie zbadał jaki wpływ będzie miała ona na ludzki organizm za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat.

Coraz częściej uświadamiamy sobie, że w naszym codziennym, „szybkim” życiu, to co jemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Nie bez znaczenia jest tu również aktywność fizyczna. Te dwie składowe idą w parze.

Dlaczego Biomaniak?

Nasz sklep powstał z myślą o wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się pełnią zdrowia. Staramy się, aby każdy, kto nas odwiedza, znalazł coś dla siebie. Stawiamy na naturalne produkty bogate w składniki odżywcze i dbamy o najwyższą jakość oferowanego asortymentu. Współpracujemy z rodzimymi, lokalnymi producentami. Wyróżnia nas ogromne zaangażowanie w wyborze produktów, bo doskonale wiemy, że prawidłowe odżywianie to klucz do zdrowego życia. Coraz częściej uświadamiamy sobie, że w naszym codziennym, „szybkim” życiu, to co jemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Nie bez znaczenia jest tu również aktywność fizyczna. Te dwie składowe idą w parze.

Na czym nam zależy?

Zależy nam na szerzeniu świadomości żywieniowej, dlatego publikujemy przydatne artykuły na naszym blogu. Zachęcamy zatem do lektury.

Nasz cel:

Wasze zdrowie!

 

Waluty
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl